Przeprowadzka Piekarni Warszawa

Przeprowadzka Piekarni Warszawa

Przeprowadzka Piekarni Warszawa – W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność wykonywać dla jednego z naszych stałych klientów, przeprowadzkę jednej z sieci piekarni. Są to zlecenia bardzo wymagające ze względu na transportowany sprzęt, który znajduje się w każdym z tego rodzaju punktów usługowych.

Do przewiezienia mieliśmy klika chłodni, lodówek przemysłowych oraz blatów. Wielkość i waga gabarytów wymagała odpowiedniego zabezpieczenia przed uszkodzeniami oraz organizacji pracowników, a także dbałości o bezpieczeństwo w trakcie ich transportu. Przy takich zleceniach musimy postawić na dobrze wyszkoloną kadrę, gdyż przenoszenie tak ciężkich rzeczy wymaga dużego doświadczenia.

Dodatkowym problemem, który przytrafił się nam podczas tego zlecenia było wąskie pomieszczenie, z którego gabaryty należało wydostać. Manewrowanie tak ciężkim sprzętem kosztuje wiele wysiłku. Dlatego pamiętajmy, że przy składaniu zamówienia na tego typu zlecenie należy bardzo dokładnie opisać jakie rzeczy mamy do przetransportowania. Przekażmy informacje o tym jak wyglądają pomieszczenia, z których te rzeczy będą wynoszone lub wnoszone i podajmy ich przybliżoną wagę.

Wszystkie te informacje są niezbędne, aby osoba przyjmująca zlecenie mogła określić ilu pracowników potrzeba do wykonania zlecenia i aby mogła podać przybliżony jego koszt.

Uważaj podczas transportu 

Na co należy zwrócić jeszcze uwagę przy przeprowadzce takich obiektów jak piekarni, cukiernie czy obiekty gastronomiczne? W przypadku przeprowadzki tego typu lokali większość rzeczy jakie przewozimy to urządzenia gastronomiczne, które mają duże i ciężkie elementy szklane.

Jest to bardzo ważne, gdyż elementy szklane są najbardziej narażone na uszkodzenia podczas transportu. Dlatego też musimy zwrócić na nie szczególną uwagę. Dodatkowo takie rzeczy jak lodówki czy chłodnie również muszą być transportowane w odpowiedni sposób, aby nie uszkodzić takich elementów jak np. agregat.

           Przeprowadzka piekarni cukierni                     Transport lodówek przemysłowych

Przeprowadzka Piekarni Warszawa, Przeprowadzki lokali gastronomicznych, cukierni, siłowni, lokali usługowych to tylko niektóre usługi, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.

Aby zapytać się o wycenę czy też umówić konkretny termin zapraszamy do kontaktu – Warszawa Przeprowadzki kontakt oraz na naszą główną stronę internetową https://www.dc-przeprowadzki.pl/

Wszystkie nasze usługi przeprowadzkowe wykonujemy na terenie Warszawy i okolic oraz na terenie całej Polski. Zapraszamy.

Transport stołu bilardowego

Transport stołu bilardowego

Transport stołu bilardowego nie należy do najłatwiejszych zleceń. Transport tego typu nie jest zamawiany tylko przez kluby bilardowe, ale również przez różne centra rozrywki, a także przez osoby prywatne. W tym ostatnim przypadku stopień trudności jest nieco większy. Osoby prywatne zamawiają transport stołu bilardowego do mieszkania, apartamentu lub domu, co sprawia, że miejsca, w których trzeba manewrować stołem są często wąskie i sprawiają wiele trudności.

Dodatkowo oprócz sowich dużych rozmiarów i nietypowych gabarytów stoły bilardowe ważą dosyć dużo. Waga oczywiście może się różnić w zależności od rodzaju materiałów, z których stół bilardowy jest wykonany.

Różne rodzaje stołów bilardowych

Jest wiele odmian gry w bilard, w związku z tym istnieją również różne, odpowiednio przystosowane do każdej z tych gier, stoły. Stoły różnią się przede wszystkim wymiarami. Zbudowane są z ogólnego szkieletu, na który nałożona jest płyta.  Płyta pokryta jest odpowiednim suknem, a na każdy bok stołu założone są bandy. Szkielet stołu wykonywany jest najczęściej z drewna, forniru czy laminatu. Płyta zaś, najczęściej wykonana jest z wytrzymałego materiału, jakim jest łupek. Waga samej płyty waha się w granicach 180 – 272kg.

Transport stołów bilardowych, czyli demontaż i montaż

Transport stołu bilardowego i jego przeniesienie w wyznaczone przez klienta miejsce jest zazwyczaj niemożliwe bez uprzedniego demontażu. Stół musimy odpowiednio rozkręcić. Niezbędne będą nam do tego odpowiednie narzędzia. Po demontażu stołu musimy bardzo skrupulatnie zabezpieczyć jego poszczególne elementy, aby jak najbezpieczniej dotarł na miejsce. Bez demontażu stołu manewrowanie w trudnych przestrzeniach, jakimi są np. klatki schodowe czy wąskie przejścia byłoby niemożliwe. Następnie w wyznaczonym przez klienta miejscu montujemy ponownie stół i klient może się cieszyć swoim nowym zakupem.

Bezpieczeństwo w trakcie transportu

Pamiętajmy, że transport tego typu przedmiotu jest zazwyczaj bardzo trudny, dlatego warto powierzyć to osobom z odpowiednimi umiejętnościami. Demontaż, zabezpieczenie, przeniesienie w odpowiednie miejsce, oraz ponowny montaż to tylko niektóre rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę przy transporcie. Dodatkowo wysoka waga stołu bilardowego wymaga odpowiedniej liczby ludzi do jego przeniesienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek jak również transportem rzeczy nietypowych, takich jak m.in. stoły bilardowe, pianina, fortepiany, stoły konferencyjne, sejfy.

Poniżej zdjęcia z wykonanego przez nas zlecenia – transport stołu bilardowego warszawa

stoły bilardowe stoły bilardowe transport zabezpieczanie stołów bilardowych montaż i demontaż stołu bilardowego

Transport mebli Warszawa

Transport mebli Warszawa

Transport mebli Warszawa – bardzo często dostajemy zlecenia od naszych klientów na transport mebli. W większości przypadków są to meble standardowe, które posiada każdy z nas w domu. Zauważyliśmy  jednak zmieniające się na rynku trendy. Większość ludzi zaczyna inwestować w ekskluzywne meble robione na zamówienie z pięknym nowoczesnym designem.

Rośnie świadomość Polaków i poczucie estetyki. Ciągły wzrost gospodarczy zmienia nasze możliwości finansowe. Zaczynamy interesować się bardziej wyszukaną i pasującą do naszej osobowości stylizacją coraz mniej patrząc na jej cenę. Rosnąca liczba wystaw, targów, sklepów zainteresowania pracą architektów świadczy o tym, że na te produktu rośnie popyt.

Dlaczego jest to dla nas tak ważne? Bo dom to nie tylko nasza wizytówka. Jest to miejsce, gdzie chcemy czuć się dobrze po powrocie z pracy, gdzie możemy odpocząć, zaprosić gości i sprawić, aby otoczenie, w którym się znajdują dało im trochę wytchnienia. Lubimy otaczać się ładnymi rzeczami, gdyż dają one nam poczucie stabilności i spokoju. Dlatego też nasze domy zamieniają się w swojego rodzaju azyl z piękną i wyrafinowana otoczką.

Trzeba również zauważyć, że niektóre z domów handlowych projektują meble o nowoczesnych kształtach, które nadają wyjątkowości naszym wnętrzom, ale równocześnie są bardziej dostępne cenowo niż, meble drogich projektantów. Dlatego zrobienie pięknego wnętrza domu czy mieszkania może być odpowiednio dostosowana do „portfela” klienta.

Transport mebli na terenie Warszawy

Dom, meble, mieszkania – nowoczesne technologie 

Ale czy nasze zainteresowania idą tylko w kierunku piękna i mebli o niesamowitych kształtach i bryłach? Otóż nie. W dobie nowoczesnych technologii, internetu, smartfonów większość z nas realizuje marzenia o nowoczesnym inteligentnym domu oraz o domu, który ma alternatywne źródła energii. Nowy sprzęt taki jak piecyki, pralki sterowane telefonami komputerowymi, panele montowane w domach za pomocą, których sterujemy, żaluzjami, drzwiami, bramami, ociepleniem, otwieramy okna, mamy dostęp do alarmu czy monitoringu, multiroom i wiele innych nowinek technicznych, które mają nam ułatwić życie. Dodatkowo eco dom czyli domy, gdzie montowane są alternatywne źródła energii takie jak np. kolektory słoneczne czy też profesjonalny system ociepleń mający na celu jak najmniejsze zużycie energii. Obecnie budowanie domów, które nie są energooszczędne przestaje być w dłuższej perspektywie opłacalne.

Transport mebli Warszawa

Transport mebli Warszawa – to usługa, która obejmuje – zarówno transport mebli standardowych jak i tych z wyższej półki. Jest to oczywiście bardzo wymagające, gdyż obliguje nas to do bardzo dokładnego zabezpieczenia i delikatnego obchodzenia się z meblami ale dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą Transport mebli Warszawa oraz z poradnikiem przeprowadzkowym

Warszawa Transport Przeprowadzki

Warszawa Transport Przeprowadzki

Warszawa Transport Przeprowadzki – z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przypominamy Państwu, że jeśli mamy zaplanowany transport lub przeprowadzkę, warto wcześniej zarezerwować jej termin. Jest to zazwyczaj „gorący” okres kiedy odbieramy lub kupujemy nowe mieszkania i Święta wraz z rodziną planujemy spędzić w naszym nowym domu. Już samo to wydarzenie jest dla nas wielkim przeżyciem. Z tego powodu często zapominamy o takich szczegółach aby wcześniej zaplanować realizację przeprowadzki. W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu i zamówienia usług.

Święta Przeprowadzki Warszawa

Ze względu na informacje o nowych zmianach jakie mogą nastąpić w podziale naszej kochanej Warszawy, w aktualnościach postanowiliśmy się przyjrzeć nowym planom jej podziału, a co za tym idzie jak zwiększyłby się nasz podstawowy obszar działania i jakie nowe rejony by objął.

Warszawa Transport Przeprowadzki

Nasza firma realizuje głównie zlecenia na terenie Warszawy, okolic i przeprowadzki międzymiastowe. Na początku stycznia tego roku pojawiły się jednak informacje na temat ewentualnego powiększenia zasięgu Warszawy. Nasza stolica swoim zasięgiem miałaby objąć, aż 33 gminy.

Jak wyglądałby podział naszej stolicy po takiej zmianie i gdzie realizowalibyśmy nasze przeprowadzki? Mianowicie do Warszawy należałby – największa gmina Warszawa oraz 32 mniejsze czyli: Brwinów, Góra Kalwaria, Błonie, Izabelin, Halinów, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Marki, Pruszków, Piastów, Stare Babice, Raszyn, Wiązowna, Wołomin, Wieliszew, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Lesznowola, Legionowo, Konstancin-Jeziorna, Kobyłka, Karczew, Józefów, Jabłonna, Milanówek, Nadarzyn, Michałowice, Otwock, Nieporęt, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki.

Wszystkie te miejscowości miałyby stanowić jeden wspólny powiat. Po tych zmianach status Warszawy zmieniłby się z gminy na prawach powiatu na gminę miejską.

Co nas czeka w tym roku i jaki zasięg będą miały nasze przeprowadzki?  Tego dowiemy się pewnie za jakiś czas. Teraz naszą najbliższą perspektywą są Święta.  W pogoni za wielkanocnym zajączkiem w naszym nowym domu nie zapomnijmy, że trzeba przenieść meble, sprzęt i rzeczy osobiste aby Święta były klimatyczne i spędzone  w atmosferze domowego ciepła. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji na stronie głównej

Zapraszamy –  508 588 871

Warszawa Przeprowadzki

Warszawa Przeprowadzki

Warszawa Przeprowadzki – Nasza stolica staje się miejscem kolejnych nowych inwestycji, oznacza to tym samym, że powstają nowe miejsca pracy. Coraz więcej zagranicznych i Polskich firm lokuje w Warszawie swoje placówki. W wyniku czego możemy obserwować ciągły rozwój naszego miasta, a co za tym idzie zwiększa się jego atrakcyjność nie tylko jako miejsca, w którym możemy zdobyć nową, intratną pracę, ale miejsca przyjaznego do mieszkania zarówno dla nas jak i dla naszych pociech.

Warszawa oferuje nam dostęp do zróżnicowanych obiektów kulturalnych, takich jak: kina, teatry, opera narodowa, muzea, wystawy. Również jako miejsce dla ludzi interesujących się sportem daje wiele możliwości. Możemy się poszczycić pięknym Stadionem Narodowym, na którym organizowanych jest wiele imprez sportowych, takich jak mecze, zawody w lekkoatletyce, np. Memoriał Kamili Skolimowskiej, lodowisko czynne całą zimę dające nam przestrzeń do szaleństw na lodzie. Mamy również wiele obiektów sportowych w różnych dzielnicach Warszawy dzięki, którym nasze dzieci mogą rozwijać swój talent i zapał sportowy. Niezliczona ilość pięknych parków, które możemy przemierzać uprawiając jogging, jeżdżąc na rowerze czy spacerując.

Dodatkowo mamy też szeroki wybór szkół podstawowych, przedszkoli, uczelni wyższych o różnym profilu. Dzięki temu możemy wybrać dogodną dla nas i dla naszych pociech ścieżkę edukacji i dodatkowych szkoleń, a lokalizacja tych obiektów sprawia, że nie musimy tracić dużo czasu na dojazdy.

Warszawa jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem, w szybki i łatwy sposób możemy dostać się do centrum nawet z dzielnic, które ulokowane są nieco dalej. Ciągła rozbudowa II linii metra usprawnia przemieszczanie się, jednocześnie podnosi standard dzielnic, w których metro wcześniej nie funkcjonowało.

Wszystko to sprawia, że jeszcze chętniej przeprowadzamy się do Warszawy, która staje się naszym nowym domem.

Warszawa Przeprowadzki

Ponownie wyruszyliśmy w trasę po naszej pięknej stolicy aby zrealizować następne zlecenie dla naszego klienta. Tym razem przeprowadzaliśmy około 80 m2 mieszkanie ulokowane na 3. piętrze. W budynku była winda co znacznie ułatwia warunki pracy. Była to przeprowadzka kompleksowa czyli z pakowaniem całego mienia klienta. Ze względu na dużą ilość posiadanych przez naszych klientów rzeczy była to przeprowadzka jednodniowa. Jak przy każdym takim zleceniu wszystkie przedmioty i meble zostały dokładnie spakowane, zabezpieczone i przetransportowane z Powiśla na Mokotów. Poniżej mogą się Państwo zapoznać ze zdjęciami z realizacji zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z innymi artykułami i informacjami na blogu Przeprowadzki na terenie WarszawyPrzeprowadzki Warszawa i okoliceTransport na terenie WarszawyWarszawa Mokotów PrzeprowadzkiPrzewóz transport mebli WarszawaPrzeprowadzki domów i mieszkań Warszawa

Transport sejfów Warszawa

Transport sejfów Warszawa

Transport sejfów Warszawa to usługa, która wymaga odpowiednio dobranej kadry pracowników, którzy znają się na bezpieczeństwie i zasadach transportu rzeczy o tak dużych gabarytach. Jest to o tyle trudne zlecenie, że sejfy to rzeczy o ogromnej wadze, a przy ich transporcie trzeba uważać nie tylko na sam sejf ale również na ludzi, którzy go transportują, gdyż każdy niepewny ruch może okazać się tragiczny w skutkach. Waga sejfów jest różna i uzależniona jest od wielkości i materiału z jakiego został sejf wykonany.

Sejfy są coraz bardziej popularne wśród ludzi, którzy nie chcą swoich cennych rzeczy powierzać tylko bankom lub innym instytucjom i wolą aby były dobrze zabezpieczone w ich własnym domu. W zależności od tego co będziemy przechowywać i jak bardzo kosztowne są nasze przedmioty możemy wybrać małe sejfy podstawowe lub sejfy z wyższej półki takie jak sejfy antywłamaniowe czy ognioodporne. Dodatkowo musimy wziąć pod uwagę i określić gdzie wybrany przez nas sejf będzie ulokowany w naszym domu. Możemy wyróżnić 3 rodzaje sejfów: wolnostojące, meblowe i ścienne.

Sejfy wolnostojące mogą być umieszczone w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Tego typu sejfy mają zazwyczaj dużo większą pojemność niż sejfy meblowe czy ścienne. Do tego rodzaju sejfów można zaliczyć m.in. kasy pancerne, sejfy gabinetowe czy sejfy ognioodporne lub na dokumenty. Sejfy te zapewniają dużo większą ochronę niż meblowe lub ścienne.

Sejfy meblowe możemy zamontować do podłoża, ściany lub w meblach, nie mają tak dużych gabarytów jak sejfy wolnostojące.

Sejfy ścienne można umieścić praktycznie na każdej ścianie i można je dobrze ukryć. Ich wada jest pojemność oraz średnie zabezpieczenie antywłamaniowe.

Możemy wyróżnić również kilka rodzajów zabezpieczeń. Zamknięcie standardowe czyli sejfy zamykane na klucz, zabezpieczenie szyfrowe oraz elektroniczne.Wybór na rynku jest dosyć duży i dostosowany do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Transport sejfów Warszawa

taką usługę mieliśmy przyjemność wykonywać w tym tygodniu dla jednego z naszych klientów. Sejf o wadze prawie 1000 kg został bez problemu przetransportowany przez naszą ekipę. Zdobyliśmy następnego zadowolonego klienta oraz kolejne doświadczenie z transportem gabarytu o tak dużej wadze i sporym rozmiarze. Poniżej znajdziecie Państwo zdjęcia z wykonanej przez nas usługi.

Dc przeprowadzki – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Transport pianin i fortepianów Warszawa

Transport pianin i fortepianów Warszawa

 

Sporo pisaliśmy już o transporcie pianin i o samej specyfice tego instrumentu. Ponieważ nie zajmujemy się tylko transportem pianin, ale również innych instrumentów muzycznych postanowiliśmy dziś napisać o transporcie nieco większych gabarytowo fortepianów.

Ze względu na dużo większy rozmiar transport fortepianów wymaga o wiele większych umiejętności, solidnego zabezpieczenia i przede wszystkim manewrowania instrumentem podczas jego przenoszenia. Miejsce, z którego przenoszony jest fortepian jest bardzo ważne. Może wpływać często na stopień trudności jaki napotykamy przy przenoszeniu tego urządzenia. Wielu klientów ma fortepiany w swoich domach, gdzie napotykamy na takie przeszkody jak wnoszenie po wąskich schodach na piętro, poręcze uniemożliwiające manewrowanie instrumentem, mało miejsca między ścianami itd.

Niekiedy przenosimy fortepiany z apartamentowców. Tu z kolei możemy mieć problem, gdyż instrument nie mieści się do windy. Wówczas trzeba go znosić lub wnosić kilka pięter w górę lub w dół po wąskich klatkach. Mamy również zlecenia ze szkół muzycznych lub salonów muzycznych, w których instrumenty postawione są jeden obok drugiego i należy bardzo delikatnie i z wielką starannością wynieść instrument i zawieźć do klienta. Oczywiście do tego dochodzi również dokładne zabezpieczenie fortepianu i transport przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Jak wiemy, oprócz powyższego mamy do czynienia z różnymi rodzajami fortepianów, o różnej wielkości i budowie co ma bardzo duży wpływ na wagę przenoszonego instrumentu. Biorąc powyższe pod uwagę możemy wymienić następujące rodzaje fortepianów:
– fortepian gabinetowy – jego długość to od 140 cm do 180 cm
– fortepian salonowy – jego długość to od 180 cm do 210 cm
– fortepian półkoncertowy – jego długość to od 210 do 240 cm
– fortepian koncertowy – jego długość to od 240 cm do nawet 3m, przeważnie tego typu instrumenty
mają ok. 280 cm długości.

Od długości fortepianu zależy m.in. jego waga i ilość potrzebnych osób do jego przenoszenia.
Analogicznie im większy instrument tym więcej siły potrzeba aby go przetransportować w wyznaczone przez klienta miejsce. Ceny transportu fortepianów ustalane są indywidualnie w zależności od trudności zlecenia i ilości potrzebnych osób do jego wykonania. Ceny te zaczynają się od 450 zł przy najmniejszym fortepianie gabinetowym z poziomu zero na poziom zero. Przy wnoszeniu i znoszenia instrumentu po schodach należy doliczyć dodatkowe koszty.

Transport pianin i fortepianów Warszawa

to usługa z której mogą Państwo skorzystać i obejmuje ona transport na terenie wszystkich dzielnic Warszawy i okolic. Jeśli instrument jest transportowany do innego miasta do ceny należy doliczyć dodatkowy koszt zależny od odległości danego miejsca od stolicy.
W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia z realizacji zlecenia dotyczącego transportu fortepianu

 transport pianintransport fortepianów
przewóz pianin i fortepianów przewóz fortepianów  forteppiany transport warszawapianina transport warszawa

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Przeprowadzki Warszawa Mokotów 

Mokotów to piękna dzielnica położona w lewobrzeżnej części Warszawy. Zamieszkuje ją ok. 218000 tys mieszkańców. Ze względu na swoją dogodną lokalizację, dużą ilość zieleni oraz parków (Łazienki Królewskie, park Morskie Oko, Park Dreszera), a także dostępu do rozbudowanej infrastruktury miejskiej jest atrakcyjną dzielnicą dla młodych rodzin, ale również dla seniorów, którzy kochają spacery. Mieszkania na Mokotowie znajdują się w czołówce najdroższych lokali w Warszawie, niemniej jednak nie umniejsza to zainteresowania kupujących.

W tym miesiącu mieliśmy przyjemność realizować m.in. przeprowadzkę na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie ok. 50m2 3 pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój. Przeprowadzka realizowana była z Mokotowa na Targówek do nieco mniejszego mieszkania. W przypadku mieszkania o takim metrażu pamiętajmy, aby nie zabierać ze sobą niepotrzebnych bibelotów, które od wielu lat zalegały w naszych szafach. Przeprowadzka to dobra okazja do przesegregowania rzeczy oraz wybrania tych, które są nam niezbędne w nowym mieszkaniu. Dzięki temu mamy mniej kartonów, a co za tym idzie przeprowadzka trwa krócej co relatywnie zmniejsza jej koszt. Poniżej możemy zobaczyć kilka zdjęć z przeprowadzki na Mokotowie.

Przeprowadzki

Warszwa Przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

 

 

 

 

 

 

 

Przeprowadzki Warszawa Mokotów – kolejne zlecenie zostało zrealizowane pomyślnie. Zapraszamy wszystkich klientów z tej pięknej dzielnicy do korzystania z naszych usług przeprowadzkowych. Informacje o przybliżonych cenach przeprowadzki lub transportu znajdą Państwo w zakładce – Przeprowadzki Warszawa Cennik.

 

Kompleksowe przeprowadzki na Święta! Listopadowy ruch!

Listopad jest jednym z gorących okresów w branży przeprowadzkowej. Dzieje się tak ze względu na to, że nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i bardzo duża ilość osób pragnie spędzić je już w nowym mieszkaniu, domu. Dlatego też terminy rezerwowane są z wyprzedzeniem, zachęcamy więc do umawiania się na konkretne dni wcześniej. Ostatnio realizowaliśmy kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań – jesteśmy wciąż w ruchu. Co nas dziwi, ale również niezmiernie cieszy nie osłabło również zainteresowanie transportem pianin – czyżby coraz więcej osób planowało muzykowanie, granie i śpiewanie kolęd w Święta? 🙂 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bardzo atrakcyjnej oferty tanich przeprowadzek na terenie Warszawy i okolic, a święta napewno staną się spokojniejsze. Pozwoli to na spokojne i rodzinne spotkanie gdzie problem transportu lub przeprowadzki zostanie przekazany w najlepiej do tego przeznaczone ręce.

Święta z DC-Przeprowadzki - tanio i solidnie w warszawie

Klawesyn transport Warszawa

Kolejne zlecenie, tym razem klawesyn, przepiękny instrument, który zaliczany jest do grupy instrumentów strunowych szarpanych klawiszowych. Kształtem zbliżony jest do fortepianu, również jego pudło rezonansowe przypomina fortepian. Tak piękny sprzęt mieliśmy okazję transportować do jednego z warszawskich kościołów, gdzie służył w trakcie koncertu i sprawdził się znakomicie.

klawesyn