DC Przeprowadzki Warszawa

DC Przeprowadzki Warszawa – Co nas wyróżnia?


ATRAKCYJNE CENY smallAtrakcyjne ceny
– ceny przeprowadzek dostosowywane są do wielkości i trudności zlecenia, dlatego też dzięki elastyczności każdy klient znajdzie ofertę najlepszą dla siebie. Dzięki staranności i niskim cenom nasze usługi są dostępne zarówno dla wymagających klientów jak i osób, które chcą przewieźć pojedyncze rzeczy. Tanie przeprowadzki to również przeprowadzki na najwyższym poziomie.

 

BEZPIECZNIE I PROFESJONALNIE smallBezpieczeństwo i profesjonalizm – dzięki starannemu zabezpieczeniu, profesjonalnym i wyszkolonym pracownikom Państwa mienie zostanie bezpiecznie przetransportowane do miejsca docelowego. Posiadamy niezbędny sprzęt typu wózki, taśmy, folie bąbelkowe i folie typu stretch do zabezpieczania mebli, pianin, fortepianów czy innych gabarytów. Samochody przystosowane są w specjalistyczne mocowania oraz zabezpieczenia dzięki czemu całe mienie, rzeczy osobiste, meble zostaną bezpiecznie przetransportowane.

 

KOMPLEKSOWO I SPECJALISTYCZNIE smallKompleksowo i specjalistycznie – w naszej ofercie znajdą Państwo usługi specjalistyczne takie jak utylizacja czy transport nietypowych gabarytów oraz szeroki zakres usług związanych z przeprowadzkami domów, mieszkań czy biur. Oferujemy również przeprowadzki kompleksowe z pełnym pakowaniem i zabezpieczenia Państwa mienia.

 

 

 

TRANSPORT PIANIN I FORTEPIANÓW smallTransport pianin i fortepianów – do tego typu zleceń przywiązujemy szczególną uwagę, gdyż jest to sprzęt muzyczny, który oprócz wartości materialnej posiada również dla naszych klientów wartość sentymentalną. Instrumenty są bardzo dokładnie zabezpieczane, znoszone i lokowane w samochodzie przez wyspecjalizowanych pracowników. Dzięki profesjonalizmowi w dziedzinie transportu pianin i fortepianów zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, których sprzęt został bezpiecznie dostarczony do miejsca docelowego.

SZEROKI ZAKRES DZIA£ANIA small

 

Szeroki zakres działaniaprzeprowadzki Warszawa – to jedna z lokalizacji, gdzie mogą Państwo skorzystać z naszych usług. Dostarczymy Państwa mienie do każdej dzielnicy w Warszawie i jej okolicach. W naszej ofercie znajduje się również opcja przeprowadzek na terenie całej Polski, czyli tzw. przeprowadzek międzymiastowych.

 

TRANSPORT MEBLI smallTransport mebli – bardzo często zdarza się, że z powodu remontu czy wymiany mebli oraz sprzętu mamy do przewiezienia tylko jedną rzecz typu, komoda, szafa, lodówka, łóżko, wersalka, pralka, zmywarka, regał itd. Tego typu zlecenia wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości, wagi i wymiarów zleconego przez Państwa gabarytów. Transport na terenie Warszawy jest darmowy, doliczany do usługi jest tylko jednorazowy podjazd w wysokości 30zł. W przypadku transportu pojedynczych rzeczy nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczaniem Państwa mienia odpowiednimi materiałami pakowymi. Wycena następuje po kontakcie                    telefonicznym i ustaleniu szczegółów dotyczących transportu. Cały powierzony przez Państwa sprzęt jest dokładnie zabezpieczany i bezpiecznie przewożony do miejsca docelowego.

 

PUNKTUALNIE small

Punktualność – szanujemy Państwa czas dlatego dokładamy wszelkich starań aby punktualnie dojechać na miejsce zlecenia i wykonać Państwa zlecenie.

Comments are closed