Tanie przeprowadzki Warszawa

przeprowadzki warszawa tanio

Przeprowadzki Warszawa

DC przeprowadzki prowadzi usługi transportowe głównie na terenie Warszawy i okolic.  Wszystkie zlecenia wykonywane są przez profesjonalnych pracowników z dużą starannością o bezpieczeństwo przenoszonego mienia. Każda przeprowadzka jest inna, dlatego oprócz orientacyjnego cennika bazowego proponowane przez nas usługi wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia. Jeżeli po rozmowie z klientem ustalimy, że przeprowadzka obejmuje bardzo dużą ilość rzeczy proponujemy darmową wycenę u zleceniodawcy dzięki czemu oszacowanie kwoty jest precyzyjne i dostosowane do potrzeb zamawiającego.

Cena przeprowadzki jest zależna od różnych czynników, bierzemy pod uwagę m. in.: odległość pomiędzy miejscem wyjazdu i docelowym, ilość pięter do pokonania, ilość przenoszonych rzeczy i ich ciężar, obecność windy czy rodzaj klatki schodowej. Im więcej utrudnień i warunków musimy spełnić tym wyższa jest cena przeprowadzki. Przeprowadzka kawalerki bądź niewielkiego mieszkania jest stosunkowo tania, gdyż wymaga mniej czasu oraz mniejszej ilości pracowników niż w przypadku większego mieszkania. Inaczej będą kształtowały się ceny w przypadku przeprowadzki np. jednorodzinnego domu, w którym jest kilka pokoi, a co za tym idzie większa ilość mienia oraz dodatkowe piętra, z których pracownicy muszą znosić meble. Przy tego typu przeprowadzkach w większości przypadków wyceny dokonujemy indywidualnie po określeniu zakresu jej wielkości.

Do czynników które mogą wpłynąć na cenę przeprowadzki zaliczamy oprócz wyżej wymienionych również:  ilość kartonów,  ilość oraz wagę gabarytów – m.in. meblościanki, komody, szafki, lodówka, pralka, łóżka itd., czy wymagany jest dodatkowy demontaż mebli w celu ich przetransportowania itd.

Staramy się aby oferta Przeprowadzki Warszawa była przystępna cenowo. Przeprowadzki realizujemy we wszystkich dzielnicach oraz okolicach miasta. Jeżeli usługa zamawiana jest na terenie Warszawy i docelowo transport ma być również przewieziony na terenie Warszawy, wtedy nie doliczymy dodatkowych kosztów za odległość między punktem A a punktem B. Pobierana jest wtedy jednorazowa opłata za dojazd – ok. 30 zł. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że jeżeli przeprowadzka ma się odbyć np. z Warszawy do Krakowa cena tej usługi wzrośnie o koszty związane z przejazdem. W takim wypadku kilometry liczone są w obydwie strony, czyli za dojazd i powrót, a cena za kilometr wynosi 1,30 zł.

Inaczej kształtują się ceny za transport pojedynczych rzeczy np. łóżka, lodówki, komody, fortepianu, pianina, pojedynczych mebli czy nietypowych gabarytów. Tego typu przewozy wyceniane są indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Przeprowadzki Warszawa Cennik znajdą Państwo w zakładce CENNIK. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 508 588 871 lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

Comments are closed