Transport sejfów Warszawa

Transport sejfów Warszawa

Transport sejfów Warszawa to usługa, która wymaga odpowiednio dobranej kadry pracowników, którzy znają się na bezpieczeństwie i zasadach transportu rzeczy o tak dużych gabarytach. Jest to o tyle trudne zlecenie, że sejfy to rzeczy o ogromnej wadze, a przy ich transporcie trzeba uważać nie tylko na sam sejf ale również na ludzi, którzy go transportują, gdyż każdy niepewny ruch może okazać się tragiczny w skutkach. Waga sejfów jest różna i uzależniona jest od wielkości i materiału z jakiego został sejf wykonany.

Sejfy są coraz bardziej popularne wśród ludzi, którzy nie chcą swoich cennych rzeczy powierzać tylko bankom lub innym instytucjom i wolą aby były dobrze zabezpieczone w ich własnym domu. W zależności od tego co będziemy przechowywać i jak bardzo kosztowne są nasze przedmioty możemy wybrać małe sejfy podstawowe lub sejfy z wyższej półki takie jak sejfy antywłamaniowe czy ognioodporne. Dodatkowo musimy wziąć pod uwagę i określić gdzie wybrany przez nas sejf będzie ulokowany w naszym domu. Możemy wyróżnić 3 rodzaje sejfów: wolnostojące, meblowe i ścienne.

Sejfy wolnostojące mogą być umieszczone w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Tego typu sejfy mają zazwyczaj dużo większą pojemność niż sejfy meblowe czy ścienne. Do tego rodzaju sejfów można zaliczyć m.in. kasy pancerne, sejfy gabinetowe czy sejfy ognioodporne lub na dokumenty. Sejfy te zapewniają dużo większą ochronę niż meblowe lub ścienne.

Sejfy meblowe możemy zamontować do podłoża, ściany lub w meblach, nie mają tak dużych gabarytów jak sejfy wolnostojące.

Sejfy ścienne można umieścić praktycznie na każdej ścianie i można je dobrze ukryć. Ich wada jest pojemność oraz średnie zabezpieczenie antywłamaniowe.

Możemy wyróżnić również kilka rodzajów zabezpieczeń. Zamknięcie standardowe czyli sejfy zamykane na klucz, zabezpieczenie szyfrowe oraz elektroniczne.Wybór na rynku jest dosyć duży i dostosowany do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Transport sejfów Warszawa

taką usługę mieliśmy przyjemność wykonywać w tym tygodniu dla jednego z naszych klientów. Sejf o wadze prawie 1000 kg został bez problemu przetransportowany przez naszą ekipę. Zdobyliśmy następnego zadowolonego klienta oraz kolejne doświadczenie z transportem gabarytu o tak dużej wadze i sporym rozmiarze. Poniżej znajdziecie Państwo zdjęcia z wykonanej przez nas usługi.

Dc przeprowadzki – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Bookmark the permalink.

Comments are closed