Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa to nie zawsze zlecenia na terenie naszej stolicy. Jesteśmy społeczeństwem mobilnym, z różnych powodów zmieniamy miejsce zamieszkania i przemieszczamy się po całym kraju jak również za granicę. Dziś przebyliśmy długą drogę z Warszawy do okolic Lubina, gdzie odbyła się przeprowadzka domu rodzinnego. Klient wybrał przeprowadzkę kompleksową, z pakowaniem. Jest to usługa przy której firma przeprowadzkowa nie tylko przewozi mienie klienta, ale również je pakuje. Przeprowadzka ta jest znacznie bardziej czasochłonna od przeprowadzki ekonomicznej gdzie klient jest już spakowany ale jednocześnie zapewnia zamawiającemu większy komfort i oszczędność czasu.

Przeprowadzka domu wiąże się również z dużo większą ilością rzeczy do przewiezienia ponieważ im większą mamy powierzchnię do zamieszkania tym więcej rzeczy gromadzimy. Jak widzimy na załączonym zdjęciu (na, którym widać tylko niewielką część rzeczy klienta) ilość rzeczy po spakowaniu przerasta naszą wyboraźnię. Dlatego warto pamiętać, że kiedy dzwonimy do firmy z prośbą o wycenę przeprowadzki to wydaje nam się, że nie mamy tak dużo rzeczy i potrzebujemy maksymalnie dwóch pracowników. Oczekujemy, że potrwa to może ok 2-3 godzin. Niestety kiedy dochodzi do pakowania, tych rzeczy robi się coraz więcej. Musimy pamiętać, że przeprowadzka to nie tylko transport rzeczy z punktu A do punktu B. Jest to m.in. opisanie kartonów, dokładne zabezpieczenie mienia na samochodzie, rozlokowanie rzeczy w konkretnych pomieszczeniach w nowym domu lub mieszkaniu. Dlatego warto zdać się na profesjonalistów, którzy ocenią ile rzeczy jest do przewiezienia i ilu ludzi  jest do tego potrzebnych.

zd dc 6

Przeprowadzki Warszawa – to nie tylko oferta związana z przeprowadzkami na terenie naszego pięknego miasta ale równie jak widać powyżej realizujemy przeprowadzki na terenie okolic Warszawy jak również przeprowadzki międzymiastowe. 

Dzisiejsza przeprowadzka przyniosła nam kolejnego zadowolonego z naszej pracy klienta i satysfakcję z dobrze wykonanego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i przykładowymi cenami przeprowadzek. Więcej informacji na stronie głównej

DC Przeprowadzki. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed