Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Przeprowadzki Warszawa Mokotów 

Mokotów to piękna dzielnica położona w lewobrzeżnej części Warszawy. Zamieszkuje ją ok. 218000 tys mieszkańców. Ze względu na swoją dogodną lokalizację, dużą ilość zieleni oraz parków (Łazienki Królewskie, park Morskie Oko, Park Dreszera), a także dostępu do rozbudowanej infrastruktury miejskiej jest atrakcyjną dzielnicą dla młodych rodzin, ale również dla seniorów, którzy kochają spacery. Mieszkania na Mokotowie znajdują się w czołówce najdroższych lokali w Warszawie, niemniej jednak nie umniejsza to zainteresowania kupujących.

W tym miesiącu mieliśmy przyjemność realizować m.in. przeprowadzkę na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie ok. 50m2 3 pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój. Przeprowadzka realizowana była z Mokotowa na Targówek do nieco mniejszego mieszkania. W przypadku mieszkania o takim metrażu pamiętajmy, aby nie zabierać ze sobą niepotrzebnych bibelotów, które od wielu lat zalegały w naszych szafach. Przeprowadzka to dobra okazja do przesegregowania rzeczy oraz wybrania tych, które są nam niezbędne w nowym mieszkaniu. Dzięki temu mamy mniej kartonów, a co za tym idzie przeprowadzka trwa krócej co relatywnie zmniejsza jej koszt. Poniżej możemy zobaczyć kilka zdjęć z przeprowadzki na Mokotowie.

Przeprowadzki

Warszwa Przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

 

 

 

 

 

 

 

Przeprowadzki Warszawa Mokotów – kolejne zlecenie zostało zrealizowane pomyślnie. Zapraszamy wszystkich klientów z tej pięknej dzielnicy do korzystania z naszych usług przeprowadzkowych. Informacje o przybliżonych cenach przeprowadzki lub transportu znajdą Państwo w zakładce – Przeprowadzki Warszawa Cennik.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed